Gallery House Noorwegen.

Locatie
Gelegen op een prachtig schiereiland aan een groot meer nabij Oslo te Noorwegen, ligt een gedateerd hoofdgebouw met 15 cabins. Het hoofdgebouw bevat een bijeenkomstruimte met faciliteiten voor de cabins. Het geheel is zeer gedateerd en is recent gekocht door een investeerder. Het project bestaat uit twee verschillende fasen om het geheel te ontwikkelen naar een eco-resort dat opgaat in de natuur.

Fase 1 is een grondige renovatie van het hoofdgebouw. Het gebouw wordt vergroot en we transformeren het gebouw naar een luxe appartement op de verdieping en een kunstgalerie met bijeenkomstruimte op de begane grond.

Fase 2 betreft het ontwerpen en het her-lokaliseren van totaal 18 cabins die opgaan in de natuur. Wij verzorgen ook de supervisie van het schiereiland en maken de ontwerpen. Het project doen wij in samenwerking met een lokaal Noors architectenbureau.

Oplevering Fase 1 – hoofdgebouw 2026. Oplevering Fase 2 – cabins 2028.